The Berks-Mont News (http://www.berksmontnews.com)

Fleetwood High School Third Quarter Honor Roll


Thursday, May 9, 2013

High Honor
Grade 9
Eric Adamo
Francisco Barreto
Dakota Brunner
Alexis Creyer
Ciara Delong
Gregory Dewald
Kaitlin Eckert
Carl Fortna Jr.
Kendall Frank
Prince Griffon
Sarah Hohl
Kelly Kleinhenz
Twinkle Malhotra
Nicholas Matteo
Amanda Meck
Ethan Miller
Ian O’Keefe
Savannah Pafchek
Thayjas Patil
Sara Quillan
Tyler Redding
Harry Reed
Rebecca Reinert
Alexis Roach
Meghan Sadler
Mia Savino
Faith Ann Scanlan
Jenna Sievert
Max Vogel
Zachary Wanner
Tara Wily
Madison Wojciechowski
Madeline Wood
High Honor
Grade 10
Alexis Batz
Mitchel Bohn
Joseph Cammarano
Jacqueline Carroll
Elizabeth Coughlin
Stefanie Davis
Wendy Duran-Hernandez
Tyler Emge
Katrina Fullington
Kali Galeassi
Leah Grafe
Guinevere Harter
Matthew Hook
Justin Kachel
Amanda Kaskey
Rachel Keirstead
Ariel Kershner
Hannah Kohl
Gabriel Kotsch
Haley Krueger
Katelyn Langford
Matthew Leibman
Emily Majewski
Matthew Masenheimer
Emily Nowotarski
Matthew Oross
Tomasz Paniak
Ryan Raudenbush
Jared Reaser
Blane Scanlan
Haley Schappell
Matthew Schultz
Aixia Zellers
High Honor
Grade 11
Sarah Ahearn
Cesar Avila
Amanda Badinger
Carlos Barreto
Matthew Bogacki
Auston Clauss
Jenna Dantas
Stephanie Favata
Anthony Filippini
Kyle Folk
Brandon Gehret
Paige Gergely
Renee Gerhart
Carly Gieringer
Sean Gisler
Ian Grafe
Killian Grider
Courtney Hermany
Elaine Huang
Kyrollos Isaac
Alexis Kerscher
Amanda Licht
Rachel Looker
Ericka Major-Cruz
Jennifer Mikitka
Keaton Moyer
Morgan Noll
Shannon Noll
Nicole Raifsnider
Dhandsri Ramprasad
Catherine Rauenzahn
Nathan Reinert
Annamaria Rudderow
Casey Santos
Brian Schumacher
Andrew Schwartz
Peter Sitarik
Tessa Swider
Holly Wagner
Clay Weidemoyer
Eric Wily
Adriana Zuniga
High Honor
Grade 12
Haley Barnshaw
Christian Boyer
Justin Dantas
Haley Fidler
Brittany Gantz
Elizabeth Geisinger
Brittnay Gery-Frymoyer
Kristin Hartman
Stephen Hilborn
Kelly Joy
Maureen McGarry
Aaron Nelson
Hanna Perone
Danielle Schultz
Micah Storms
Hannah Stump
Rachel Stump
Christopher Teske
Alexis Weaver
Honors
Grade 9
April Aftandilov
Olivia Allison
Keith Brokhoff
Hannah Brunette
Duncan Cahalan
Juliet Cornell
Matthew Delozier
Austin Erb
Gina Esposto
Marissa Faranda
Olivia Fenstermacher
Danica Flinchbaugh
Kevin Gallego
Sarah Grant
Malori Heffner
Devon Heller
Nicholas Hope
Kaylee Kleffel
Weston Laity
Taylor Landis
Jason Lindsley
Nicholas Long
Mikaela Major-Cruz
Neve Miller
David Pierce
Alec Ratzell
Owen Sandor
Brett Santos
Austin Scott
Daniel Shomper
Jensen Sievert
Nicole Spanier
Leigh Stafford
Ian Swasing
Shannon Tissera
Connor Underkofler
Luke Voyer
Elizabeth Walrond
Jake Wapinsky
Devante Watson
Joann Zheng
Honors
Grade 10
Jared Adam
Adam Bentz
Marisa Bonilla
Dustin Carbaugh
Shannon Carroll
Dylan Craig
Cristian Custodio Melendez
Caroline Edwards
Olivia Guidara
Cassandra Harter
Shelbi Heffner
Brendan Homan
Austin Hottenstein
Lina Jaramillo
Charlotte Jones
Delaney Karpeuk
Joseph Kinek
Mitchell Kinek
Zachary Koenig
Irene Licari
Kathryn Long
Anastasia Mammarella
Ciara Marsh
McKayla Millard-Misa
Michael Norton
Thomas Paganelli
Wyatt Pensinger
Elizabeth Peters
Marissa Pysher
Jordan Randazzo
Tyler Rapposelli
Olivia Robertson
Joshua Schwenig
Casey Steward
Austin Uleau
Cyre Virgo
Morgan Waid
Michael Wamsher
Madison Weidle
Jamie Yang
Jessica Zheng
Honors
Grade 11
Justin Baker
Kendra Bamberger
Stephanie Berlin
Madison Bossler
Amanda Botelho
Benjamin Burt
Rachel Clarke
Kylie Ebeling
Michala Emerich
Cody Fisher
Kyle Flannery
Mary Frank
Kristan Frederick
Samuel Garman
Autumn Goggins
Antonio Goode
Elaina Hawkins
Weston Hawkins
Matthew Herrera
Kayln Hess
Joseph Jablonski
Zackary Klapchar
Dylan Kramer
Jacob Kramer
Matthew Leenhouts
Brianna Lowry
Tyler Ludwig
Roman Marasco
Samuel Miller
Emily Morvan
Kate Newcomb
Kaitlyn Pittman
Colin Reinert
Katie Reinkemeyer
Antonio Rosa
Nicholas Santangelo
Cody Scheidt
Lauren Schlegel
Morgan Shigo
Aaron Sraiheen
Kristine Stum
Emanuel Tavoc
Gerard Vicaro
Kelly Zuber
Honors
Grade 12
Chelsea Bailey
Samuel Cabrera
Angela Cremer
Melissa Danweber
Emily Delong
Joanne Fenstermaker
Sarah Fortna
Logan Fox
Damion Franklin
Christopher Gorgia
Leif Greiss
Carly Hawkins
Daniel Hawkins
Madison Hileman
Amberlea Himic
Lauren Hoffman
Heather Jameson
Elizabeth Jones
Daniel Judy
Sarah Kilgore
Aubrey Kohl
Jordan Kost
Jakub Kukielka
Tyler Lance
Desirae Lesher
Maelle Louis Jean
Piper O’Keefe
Cassidy Pflueger
Abbey Porambo
Elizabeth Pruzinsky
Tyler Raifsnider
Leeann Ransier
Gregory Ratzell
Katelyn Roberts
Jessica Russo
Leah Schaeffer
Janelle Schlegel
Patrick Tobias
Kelsie Underkofler
Heather Wanner
Joshua Watkins
Becca Weida
Joshua Weil
Agnieszka Zelazo